Telefon Dinleme

Home » Uncategorized » Telefon Dinleme

Telefon Dinleme

Categories

Advertisements

telefon dinleme
Ülkemizde telefon dinleme ve casus telefon dinleme programlari uzun yıllardir satilmaktadir. İnternet aleminde telefon dinleme programi satan bir çok firma bulunmaktadir. Bu firmalarin bir çoğunun amacı insanlarin iyi niyetlerini suistimal ederek . İnsanlari dolandırmaktir. Sizlere tavsiyemiz araştirmadan bir telefon dinleme programi almayiniz.

Telefon dinleme programlari sayesinde ülkemizde bir çok kişi aldatilmaktan kurtulmus , bir çok ebevyn çocuklarini kötü arkadaşlıklardan ve kötü ortamlardan kurtarmış , bir çok iş adami’da dolandırılmaktan kurtulmustur. Unutmayin telefon dinleme programini iyi niyetli kullanıldığı taktirde insanlarin bir çoğu sorunlarina çare bulmaktadir.

Telefon dinleme programlarinin bir birinden özel özellikleriyle sizlerde sorunlariniza çare bulabilirsiniz. Dilerseniz bu muhteşem özelliklere beraber göz atabiliriz.

Telefon Dinleme Programlarinin Özellikleri :

Ortam Dinleme : Hedef telefon’un bulunduğu ortami an be an dinleyebileceksiniz . İsterseniz dinlediğiniz ortamdaki sesleri kayıt altına alabileceksiniz.

Telefon Dinleme : Hedef telefon bir görüşmeye başladığı anda yönetici telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sizde size vermiş olduğumuz panelden girip telefon görüşmesini dinleyebileceksiniz.

Ortamdan Anlık Görüntü Alma : İstediğiniz anda hedef telefo’un bulunduğu ortamdan anlık görüntü alabilirsiniz.

Rehbere erişim : Hedef telefon’un rehberindeki tüm kayıtlı kişilere erişebilme imkanınız vardir . Bu kişilerin telefon rehberinde ne diye kayıtlı olduklarinida görebilrsiniz.

İnternet Geçmişi Görme : Hedef telefon’dan girilen tüm websitelerini görebilirsiniz dilediğiniz taktirde bu websitelerini ziyaret edebilerek içeriklerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Skyp,Whats app , Facebook Görüşmeleri : Hedef telefondan yapilan Skyp’e , whats app , Facebook görüşmelerini görebileceksiniz dilediğiniz taktirdede bu görüşmelerin bir kopyasını kayıt altına alabileceksiniz..

Gelen ve Giden Sms Kaydi : Hedef telefon’a gelen ve giden sms kaydının hepsini görebileceksiniz. Hedef telefon’a gelen ve giden msjların bir kopyası sizin yönetici telefonunuzada gelecektir.

Simkart Değişikliği Bilgisi : Hedef telefon’da eğer bir sim kart değişimi söz konusu olursa sizin yönetici telefonnunuza bildirim gelecektir. Sizde kişinin farklı simkartlar kullanıp kullanmadığını görenebileceksiniz.

Bu özelliklere sahip bir telefon dinleme programi’na sahip olmak isterseniz eğer bizleri iletişim adreslerimizden 7/24 saat arayabilirisiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Telefon Dinleme Programi satın almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 saat ulaşabilirsiniz…

telefon dinleme

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: