Telefon Dinleme

Home » Uncategorized » Casus Cep Telefonu

Casus Cep Telefonu

Categories

Advertisements

casus cep telefonu
Casus cep telefonlari ülkemizde yaklaşık 15 yıldır kullanılmaktadir. Casus cep telefonu yazilimlari ile ülkemizde bir çok eş aldatilmaktan kurtulmuş , bir çok ebevyn çocuklarini kötü ortamlardan ve kötü arkadaşlıklardan kurtarmış bir çok insanda dolandırılmaktan kurtulmustur. Ülkemizde internet aleminde casus cep telefonu satan bir çok firmak vardir. Bunlarin içinde bir kaç ciddi firma harici gerisi ne sattığını dahi bilmemekle beraber insanlarin iyi niyetlerini su istimal eder hale gelmişlerdir.

Profesyonel bir casus cep telefonu satin almak istiyorsaniz mutlaka piyasayi iyi araştırmalisiniz. Casus telefon sektöründe bizler yaklaşık 13 yıldır bulunmaktayiz. Sektöre ilk atılımımızdan bu yana epey bir gelişim göstermiş olup her geçen gün bir birinden özel ve bir birinden güzel özelliklere sahip casus telefonlar cıkarmaktayiz. Casus cep telefonlarini satarken bizler satacağımız müşterimize kullanım kılavuzuyla birlikte satmaktayiz. Yüklemesi yaklaşık 3 dakika süren yazilimlarimizi telefon kullanmayi biraz bilen insan bile yapabilmektedir.Dilerseniz casus telefonlarimiz’in Özelliklerine gelelim..

Casus Cep Telefonlarimizin Özellikleri ;

Ortam Dinleme : Hedef telefon’un bulunduğu ortami an be an dinleyebileceksiniz . İsterseniz dinlediğiniz ortamdaki sesleri kayıt altına alabileceksiniz.

Telefon Dinleme : Hedef telefon bir görüşmeye başladığı anda yönetici telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sizde size vermiş olduğumuz panelden girip telefon görüşmesini dinleyebileceksiniz.

Ortamdan Anlık Görüntü Alma : İstediğiniz anda hedef telefo’un bulunduğu ortamdan anlık görüntü alabilirsiniz.

Rehbere erişim : Hedef telefon’un rehberindeki tüm kayıtlı kişilere erişebilme imkanınız vardir . Bu kişilerin telefon rehberinde ne diye kayıtlı olduklarinida görebilrsiniz.

İnternet Geçmişi Görme : Hedef telefon’dan girilen tüm websitelerini görebilirsiniz dilediğiniz taktirde bu websitelerini ziyaret edebilerek içeriklerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Skyp,Whats app , Facebook Görüşmeleri : Hedef telefondan yapilan Skyp’e , whats app , Facebook görüşmelerini görebileceksiniz dilediğiniz taktirdede bu görüşmelerin bir kopyasını kayıt altına alabileceksiniz..

Gelen ve Giden Sms Kaydi : Hedef telefon’a gelen ve giden sms kaydının hepsini görebileceksiniz. Hedef telefon’a gelen ve giden msjların bir kopyası sizin yönetici telefonunuzada gelecektir.

Simkart Değişikliği Bilgisi : Hedef telefon’da eğer bir sim kart değişimi söz konusu olursa sizin yönetici telefonnunuza bildirim gelecektir. Sizde kişinin farklı simkartlar kullanıp kullanmadığını görenebileceksiniz.

Bu özelliklere sahip bir casus cep telefonu’na sahip olmak isterseniz eğer bizleri iletişim adreslerimizden 7/24 saat arayabilirisiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. İphone casus telefon satın almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 saat ulaşabilirsiniz…

casus cep telefonu


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: