Telefon Dinleme

Home » Uncategorized » Casus Telefon

Casus Telefon

Categories

Advertisements

Casus Telefon Casus telefon profesyonel yazilimcilar tarafından yapilan bir telefon dinleme yazilimidir. Casus telefon ülkemizde 2003 Yılından buyana kullanılmaktadir. Bir çok insan casus telefon sayesinde aldatilmaktan kurtulmus , bir çok insan da çocuklarini kötü alışkanlıklardan ve kötü arkadaşlıklardan kurtarmıştır.

Ülkemizde casus telefon satan bir çok firma vardır ama bu firmalardan bir çoğu ne sattıklarını dahi bilmemektedirler. Bizler ise bu sektörde yıllardır öncülük yapmaktayiz. Bizlerin bu sektörde önclük yapmamızın en önemli sebebi. Müşteri memnuniyeti ve müşterilerimize olan saygımızdır. Ömürlük lisansli ve garantili casus telefonlarimiz ile müşterilerimizin her isteğini karşılamak için elimizden geleni yapmaktayiz.

Casus telefon programindan bukadar bahsediyorsunuz da bu programin özellikleri nedir ? Diye soruyor olmalisiniz sizlere yazilimin özelliklerinden kısaca bahsetmek istiyorum.. ;

1- Telefon  Dinleme : Hedef telefon bir kişiyle görüşmeye başladığı anda sizin yönetici telefonunuza bilgilendirme mesajı gelecektir. Sizde size verdiğimiz kullanıcı adı ve şifreniz ile panelinize girerek profesyonel bir dinleme yapabilirsiniz..

2- Ortam Dinleme : Hedef telefon’un bulunduğu ortami an be an dinleyebilme imkanınız bulunmaktadir. Sizlere verdiğimiz bir kodu karşı telefona mesaj atarak hedef telefonun bulunduğu ortamin 5 , 10 , 15 dakikalık kaydını dinleyebilirsiniz. Attığınız mesaj kesinlikle telefonda gözükmez..

3- Ortamdan Anlık Görüntü Alabilme : Hedef telefon’un bulunduğu ortamdan en be an görüntü alabilme imkaniniz bulunmaktadir. Dilerseniz bu görüntüleri panelinizden alabilir ve yedekleyebilirsiniz..

4- İnternet Tarayıcı Geçmişini Görme : Hedef telefon’un telefonun internette hangi adrese girdiyse görebilme imkanınız bulunmaktadir.

5- Rehber Görme : Hedef telefonun rehberindeki tüm kişileri görebilirsiniz…

6- Gps Tespiti : Hedef telefonun bulunduğu mekanı 1m sapma ile tespit edebilirsiniz.

7- Whats app , Skype , Facebook , Viber Konusmalarini Görebilme : Hedef telefonun bahsettiğimiz gibi whats app , skype , facebook ve viber de yaptığı tüm konusmalari görebilme imkanınız vardır. Yalniz bu özellikleri destekleyen yazilimlarimizda kullanabilirsiniz.

8- Sim kart değişikliği Bilgisi : Hedef telefon eğer bir sim kart değiştirir ise sizin telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecektir.. Bu sayede hedef kişinin başka simkartı olup olmadığını ögrenebilirsiniz.

Not : Tüm yazilimlarimiz Lisansli ve Garantilidir. Yazilimlarimizin kötüye kullanımında kesinlikle satin alan kişi sorumludur. Profesyonel casus telefonlara sahip olmak isterseniz bizlere iletişim adreslerimizden ulaşa bilirsiniz…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: