Telefon Dinleme

Home » Uncategorized » İphone 4s Telefon Dinleme

İphone 4s Telefon Dinleme

Categories

Advertisements

iphone 4s telefon dinleme
İphone 4s telefon dinleme programi ülkemizde yaklaşık 20012 yılından buyana kullanilmaktadir. Ülkemizde bir çok müşterimize iphone 4s telefon dinleme programlari satmiş bulunmaktayiz. Müşterilerimizin çoğunu memnun etmiş bulunmaktayiz. Telefon üreticileri her geçen gün yeni bir ürün cıkartarak pazardaki hacmini arttirmayi hedeflerler. Bu nedenle her geçen gün yeni bir telefon ile karşı karşıya kalıyoruz.

Bizlerde yazilimci olarak büyük markaların bu yeni ürün cıkarma izlenimlerini takip etmek zorundayiz. Cünki müşterilerimize her geçen gün yeni bir telefon dinleme programi sunmak istiyoruz. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak ve onlarin bizlerden memnun geri dönmelerini istiyoruz. İphone telefon dinleme programlari da ülkemizde en çok kullanilan telefon dinleme programlari arasında yer almaktadir.

İphone 4s telefon dinleme programi ile neler yapabilirsiniz isterseniz bunlarada biraz değinelim.. Aldatildiğiniza dair şüpheleriniz varsa eğer bu şüphelerinizi iphone 4s telefon dinleme programi sayesinde ortadan kaldirabilirsiniz . Yada çocuğunuzun arkadaşlarini ve nasil ortamlarda bulunduklarini düşünüyorsaniz iphone 4s telefon dinleme programi sayesinde tüm bu şüphelerden arina bilirsiniz.Şimdi merak ediyor olabilirsiniz iphone 4s telefon dinleme programinin özellikleri nelerdir. İsterseniz birazda bunlardan bahsedelim…

İphone 4s Telefon Dinleme Programi Özellikleri :

Ortam Dinleme : Hedef telefon’un bulunduğu ortami an be an dinleyebileceksiniz . İsterseniz dinlediğiniz ortamdaki sesleri kayıt altına alabileceksiniz.

Telefon Dinleme : Hedef telefon bir görüşmeye başladığı anda yönetici telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sizde size vermiş olduğumuz panelden girip telefon görüşmesini dinleyebileceksiniz.

Ortamdan Anlık Görüntü Alma : İstediğiniz anda hedef telefo’un bulunduğu ortamdan anlık görüntü alabilirsiniz.

Rehbere erişim : Hedef telefon’un rehberindeki tüm kayıtlı kişilere erişebilme imkanınız vardir . Bu kişilerin telefon rehberinde ne diye kayıtlı olduklarinida görebilrsiniz.

İnternet Geçmişi Görme : Hedef telefon’dan girilen tüm websitelerini görebilirsiniz dilediğiniz taktirde bu websitelerini ziyaret edebilerek içeriklerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Skyp,Whats app , Facebook Görüşmeleri : Hedef telefondan yapilan Skyp’e , whats app , Facebook görüşmelerini görebileceksiniz dilediğiniz taktirdede bu görüşmelerin bir kopyasını kayıt altına alabileceksiniz..

Gelen ve Giden Sms Kaydi : Hedef telefon’a gelen ve giden sms kaydının hepsini görebileceksiniz. Hedef telefon’a gelen ve giden msjların bir kopyası sizin yönetici telefonunuzada gelecektir.

Simkart Değişikliği Bilgisi : Hedef telefon’da eğer bir sim kart değişimi söz konusu olursa sizin yönetici telefonnunuza bildirim gelecektir. Sizde kişinin farklı simkartlar kullanıp kullanmadığını görenebileceksiniz.

Bu özelliklere sahip bir iphone 4s telefon dinleme programi’na sahip olmak isterseniz eğer bizleri iletişim adreslerimizden 7/24 saat arayabilirisiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. İphone casus telefon satın almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 saat ulaşabilirsiniz…
iphone 4s telefon dinleme


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: