Telefon Dinleme

Home » Uncategorized » İphone 5 Telefon Dinleme

İphone 5 Telefon Dinleme

Categories

Advertisements

iphone 5 telefon dinleme programi
İphone 5 telefon dinleme programlari sayesinde ülkemizde bir çok insan çocuklarini kötü alışkanlıklardan , kötü ortamlardan , kötü arkadaşlıklardan kurtarmıştır. Sizlerde iphone 5 telefon dinleme programi sayesinde çocuklarinizin attığı adimdan 7/24 haberdar olabileceksiniz. İphone telefon dinleme programi sayesinde çocuklariniz asla size yalan söyleyemiyecek . Yalan söylemiş olsa dahi iphone 5 telefon dinleme programi bunu aninda ortaya cıkaracaktır.

Telefon dinleme programlari ülkemizde yaklaşık 15 yildir kullanilmaktadir. Bizlerde cocuklarinizdan her an haberdar olabilmeniz adina sizlere yillardir bu telefon dinleme programlarini satmaktayiz. İphone 5 telefon dinleme programlari sayesinde çocuklarinizi sizlerde kötü ortamlardan ve kötü arkadaşlıklardan kurtarabilirsiniz. Muhteşem özelliklere sahip olan bu programlar sayesinde çocuklarinizi adeta profesyonel bir dedektif gibi takip edebilme imkanina sahip olacaksiniz.

İphone’nun her marka ve modeline uyumlu telefon dinleme programlarimizla profesyonel dinlemeler yapabilirsiniz. Unutmayin telefon dinleme programlari iyi niyetli kullanıldığında herzaman güzel ve olumlu sonuçlar ortaya koymaktadir. Dilerseniz bahsetmiş olduğumuz iphone 5 telefon dinleme programlari’nin özelliklerinden sizlere kisaca bahsedelim…

İphone 5 Telefon Dinleme Programi Özellikleri :

Ortam Dinleme : Hedef telefon’un bulunduğu ortami an be an dinleyebileceksiniz . İsterseniz dinlediğiniz ortamdaki sesleri kayıt altına alabileceksiniz.

Telefon Dinleme : Hedef telefon bir görüşmeye başladığı anda yönetici telefonunuza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Sizde size vermiş olduğumuz panelden girip telefon görüşmesini dinleyebileceksiniz.

Ortamdan Anlık Görüntü Alma : İstediğiniz anda hedef telefo’un bulunduğu ortamdan anlık görüntü alabilirsiniz.

Rehbere erişim : Hedef telefon’un rehberindeki tüm kayıtlı kişilere erişebilme imkanınız vardir . Bu kişilerin telefon rehberinde ne diye kayıtlı olduklarinida görebilrsiniz.

İnternet Geçmişi Görme : Hedef telefon’dan girilen tüm websitelerini görebilirsiniz dilediğiniz taktirde bu websitelerini ziyaret edebilerek içeriklerinin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Skyp,Whats app , Facebook Görüşmeleri : Hedef telefondan yapilan Skyp’e , whats app , Facebook görüşmelerini görebileceksiniz dilediğiniz taktirdede bu görüşmelerin bir kopyasını kayıt altına alabileceksiniz..

Gelen ve Giden Sms Kaydi : Hedef telefon’a gelen ve giden sms kaydının hepsini görebileceksiniz. Hedef telefon’a gelen ve giden msjların bir kopyası sizin yönetici telefonunuzada gelecektir.

Simkart Değişikliği Bilgisi : Hedef telefon’da eğer bir sim kart değişimi söz konusu olursa sizin yönetici telefonnunuza bildirim gelecektir. Sizde kişinin farklı simkartlar kullanıp kullanmadığını görenebileceksiniz.

Bu özelliklere sahip bir İphone 5 Telefon Dinleme Programi’na sahip olmak isterseniz eğer bizleri iletişim adreslerimizden 7/24 saat arayabilirisiniz.

Not : Tüm ürünlerimiz Ömürlük lisansli ve Garantilidir. Ürünlerimizin kötüye kullanımından tamamen satın alan kişi ve kişiler sorumludur. Firmamız bu konuda hiç bir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. İphone casus telefon satın almak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden 7/24 saat ulaşabilirsiniz…
iphone 5 telefon dinleme programi

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: